Wakacje marzeń

Każde dziecko małe czy duże…. potrzebuje relacji z drugim człowiekiem. Bliskości, ciepła, zrozumienia, wysłuchania, akceptacji i kontaktu z rówieśnikami. Dzięki temu może się rozwijać i wyrównywać swoje szanse. Taką możliwość dają dzieciom wyjazdy wakacyjne – obozy i kolonie.

Wiele dzieci dzięki naszej fundacji po raz pierwszy w życiu miało szanse zobaczyć morze czy góry.

Pomóżmy spełniać marzenia!!!

Chcemy, aby 200 dzieciaków  mogło w te wakacje wyjechać, zobaczyć jak wygląda świat poza domem…..

Na wakacje marzeń czekają:

- podopieczni świetlicy srodowiskowej w Ursusie - wyjazd na kolonie na Roztocze ( koszt 1590 zł za 1 uczestnika). W tym roku mamy aż 70 dzieciaków chętnych....

- podopieczni świetlicy środowiskowej w Ząbkach -obóz na Mazurach, opłacenie autokaru dla dzieci (ok. 7000 zł)

- dzieci i młodzież z ubogich rodzin z Redy (woj. pomorskie) - wyjazd na kolonie do Szklarskiej Poręby  (dofinansowanie autokaru ok. 5000 zł)

- dzieci i młodzież z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Kłaninie, k/Pucka -  wyjazd na kolonie do Biskupina (opłacenie akutokaru ok. 8000 zł) 

Dzieki takiemu wsparciu - wiecej rodzin będzie mogło wysłać swoje dzieci na wakacje. Mówimy tu o rodzinach trudnych, dysfunkcyjnych, często nie wydolnych wychowawczo.

Dla takich dzieciaków jest to jedyna w roku odskocznia od codziennych trosk i problemów!

 

Pandemia przyczyniła się do pogłębienia  deficytów i różnego typu dysfunkcji. Możliwość zmiany otoczenia, spędzenia czasu na świeżym powietrzu z rówieśnikami , poznanie nowym miejsc na pewno pomoże wielu młodym ludziom wrócić do normalności.

Wspierając naszą zbiórkę sprawisz ogromną radość w sercach dzieci. Każda wpłata się liczy!!!