W tym roku Twój 1% zostanie przeznaczony na projekt remontowy - adaptację poddasza dla zawodowej rodziny zastępczej z Podkarpacia, aby mogli przyjąć pod swój dach więcej dzieci.

poddasze

 

Najlepiej PIT wypełnić on-line. To bardzo proste :) Są na to dwa sposoby:

• Kliknij na poniższy baner, który skieruje Cię do wypełnienia PIT-37 za pomocą
darmowego programu e-pity. Nasz numer KRS jest już tam wpisany.

baner 1 e pit

lub:

• Możesz też skorzystać z rządowego programu do rozliczania PIT-ów na stronie www.podatki.gov.pl. Usługa Twój e-PIT automatycznie wskazuje tę organizację, która w ubiegłym roku otrzymała od Ciebie 1% podatku. Jeśli rok temu nie wybrałeś Fundacji FORMIKA Dzieciom, możesz edytować te dane i wybrać z wykazu naszą fundację. Nie musisz wskazywać celu szczegółowego. Kliknij w poniższy baner:

Jeśli wypełniasz  PIT-37 ręcznie, wpisz nasz nr KRS 0000509315  w części K w rubryce 132 oraz kwotę w rubryce 133. W części L - pola 134 i 136  zostaw puste. Pole 135 – możesz wyrazić lub nie zgodę na podanie swoich danych.

pit ręczny krótki

 

Cel naszej Fundacji to niesienie pomocy dzieciom, młodzieży, rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej i materialnej, wyrównywanie ich szans, stworzenie możliwości do lepszego startu w dorosłe życie. Wspomagamy również domy dziecka zarówno instytucjonalne jak i rodzinne, świetlice socjoterapeutyczne dla dzieci, placówki oświatowe.